Remis Tucholanek z Fuksem Wielowicz

Piłka nożna kobiet – sparing przed sezonem.  

Tucholanka-Kobiak – Fuks Wielowicz 5:5 (2:2)

Kinga Murawska 3, Agnieszka Nierzwicka 2 – Kinga Nowicka, Katarzyna Chylewska, Sandra Oźmińska, Wiktoria Pacek, Karolina Cyran.

Tucholanka-Kobiak: Natalia Wiśniewska – Julia Petrus, Sandra Holweg, Lidia Zakrzewska, Katarzyna Pastwa, Agnieszka Grzempa, Wiktoria Niemczewska, Oliwia Domeracka, Jagoda Myszkowska, Agnieszka Nierzwicka, Klinga Murawska. Na zmiany weszły:

Anna Śmigel, Oliwia Lesikowska, Patrycja Tromska, Sandra Knitter, Monika Michalska. Trener Marek Zienkiewicz.

Mimo dużego osłabienia zespołu nasze piłkarki nieźle zagrały i zremisowały z Fuksem 5:5 (2:2). W tym meczu nie grały: Anna Kamińska, Natalia Miszke, Wiktoria Czapiewska, Magda Lubińska, Dagmara Tomaszewska, Marta Fierek. Jak widać, to spore osłabienie drużyny. Mimo, tego dziewczęta zagrały dobry futbol i p[okazały sporo dobrych akcji ofensywnych na bramkę Wielowicza. Świetnie zagrała Kinga Murawska, która ustrzeliła hat tricka. Także Agnieszka Nierzwicka nieźle się spisała i zdobyła dwa gole. W pierwszej połowie bardzo dobrze grała Jagoda Myszkowska (nowy nabytek z powiatu sępoleńskiego). Jej akcje w walce o piłkę robiły wrażenie, jak również dużo kreatywności w grze i montowaniu akcji. Trzeba jednak przyznać, że w przekroju całego meczu nieco lepszym był zespół Fuksa, który lepiej sobie radził z naszą formacją obronną i stwarzał wiele klopotów. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 5:5 (2:2).

(h)

Comments are closed.