Seniorzy Tucholanki Hydrotor zakończyli rundę wysoką porażką

Klasa A – grupa 1

Tucholanka Hydrotor – Zawisza Bydgoszcz 0:7 (0:2)

(Artur Cieśliński (32), Paweł Kanik (35, 77, 90+3), Arkadiusz Nowicki (56), Sergiusz Kot (59), Tomasz Widomski (84). Radosław Papierowski (Świecie) - główny, Janusz Pajonkowski (Śliwice) i Jakub Szuprytowski (Sienno) – obaj asystenci.

Tucholanka Hydrotor: Piotr Wojciechowski - Mateusz Kociński 84 Dariusz Szulc), Bartosz Babiński, Mirosław Ostrowski, Tomasz Słomiński (46' Tomasz Donczyk), Mikołaj Górka Patryk Kaszczyszyn, Jan Bugaj, Michał Kociński (59’ Dominik Fierek), Jarosław Ostrowski, Gracjan Pędowski (68' Mateusz Wiśniewski). Trener Grzegorz Ogiegło, kierownik drużyny Krzysztof Żuraw.

Nie było sensacji w 13 kolejce kończącej rundę jesienną i wysoką porażką na własnym boisku z liderem piłkarze Tucholanki Hydrotoru zakończyli rundę jesienną. Pierwsza połowa spotkania mimo, że tucholski zespól przegrał 0:2 była dosyć wyrównana. Tucholanie mieli kilka sytuacji, które mogły zakończyć się bramkami, ale brakowało szczęścia i precyzji. Natomiast przyjezdni bezlitośnie wykorzystali błędy i zaaplikowali dwa gole. Na początku drugiej połowy, gdy padła trzecia bramka dla bydgoszczan, niestety w tym momencie tucholanie już nie mięli ochoty na grę i odpuścili, co skwapliwie wykorzystali gracze Zawiszy i zdobyli  kolejne cztery gole. Ostatecznie mecz zakończył się porażką 0:7 (0:2).