Francuskie Piłkarki w Tucholi

W ramach rewizyty do Tucholi przyjadą francuskie piłkarki C.O.M.B. Bagneux - Paryż na IX Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar 59. Dni Borów Tucholskich.

Organizatorem jest MLKS Tucholanka Tuchola, sekcja piłki nożnej kobiet, Ośrodek Sportu,  P.W. "Łuczniczka" Sp. z o.o. i Rekreacji w Tucholi i Gmina Tuchola, jako główny sponsor turnieju. W turnieju będzie uczestniczyć, aż 20 drużyn - 14 seniorskie i 6 młodzieżowych (GSS Grodzisk Wielkopolski - 2 seniorskie i 2 młodzieżowe, C.O.M.B. Bagneux Francja - 2 seniorskie i 1 młodzieżowa, Tucholanka Tuchola - seniorska i młodzieżowa, AP Lew Lębork - seniorki, AP Zina „Kaszuby: Połchowo - seniorki, Night Shadows Wejherowo - seniorki, Tarpan Mrocza - seniorki, Fuks Wielowicz - seniorki, Chojniczanka Chojnice - seniorki, Olimpico Malbork - młodziczki, UKS Lubiewo - młodziczki.

Turniej odbędzie się 7-8 lipca 2018 roku na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tucholi - sobota 7 lipca od godziny 9.00 do 16.00 i niedziela 8 lipca od godziny 9.00 do godziny 14.00.

Godzina 14.30 podsumowanie turnieju i wręczenie nagród. pucharów. medali i dyplomów.

ZAPRASZAMY SYMPATYKÓW I KIBICÓW NA MIĘDZYNARODOWA IMPREZE SPORTOWĄ

(h)

Comments are closed.