Beniaminek za słaby na Tucholankę Hydrotor

Piłka nożna – klasa A

GLKS Anmar Osielsko – Tucholanka Hydrotor Tuchola 0:4 (0:1)

Patryk Kaszczyszyn (22), Mirosław Ostrowski (83, 89), Dominik Fierek (87). Sędziowali: Bogdan Jarosz (Wojnowo) – główny, Dariusz Burkiewicz (Sępólno Kraj.) i Łukasz Boinski (Sadki) – asystenci.

Tucholanka Hydrotor: Piotr Wojciechowski – Mateusz Kociński (89 Aleksander Woźniak), Tomasz Słomiński (80 Bartłomiej Wolszleger), Bartosz Babiński, Jan Bugaj, Mikołaj Górka (83 Mateusz Wiśniewski), Patryk Kaszczyszyn (46 Dominik Fierek), Mirosław Ostrowski, Jarosław Ostrowski, Gracjan Pędowski. Trener Grzegorz Ogiegło, kierownik drużyny Krzysztof Żuraw.

Beniaminek GLKS Anmar Osielsko nie sprostał ogranemu w A klasie zespołowi Tucholanki Hydrotor i przegrał gładko 0:4 (0:1) na własnym boisku. Drużyna Tucholanki zdecydowanie była lepsza od gospodarzy i zasłużenie wygrała ten mecz. Pierwsza bramkę dla naszego zespołu zdobył Patryk Kaszczyszyn w 22 minucie, ale już na początku drugiej polowy doznał przykrej kontuzji i musiał opuścić boisko. Kolejną bramkę w 83 minucie zdobył Mirosław Ostrowski. Na 0:3 w 87 minucie dla Tucholanki zdobył zmiennik Kaszczyszyna, Dominik Fierek. Wynik spotkania na 0:4 tuz przed zakończeniem meczu ustalił Mirosław Ostrowski. wynik spotkania ustalił w